Chcesz sprzedawać online?
Napisz dobry tekst! 

Sprzedawaj tłustym drukiem, drobnym maczkiem,
wykrzyknikiem, otwartym tekstem, myślnikiem…

Uspokój rodzinę, zostaw już te książki i przestań się stresować.
Wkrótce zaczniesz się wpisywać w gust swoich odbiorców.
Powiem Ci jak.

Napisz sobie urlop. Wystartuj ze sprzedażą i zacznij zarabiać.
Odłóż na bok odkładanie na bok
i udowodnij wszystkim, że potrafisz.
Daję słowo, że dasz radę.

Jak sprzedawać przez Internet?
Skutecznymi, perswazyjnymi tekstami sprzedażowymi.
Jak je tworzyć?
Dowiesz się tego tu i teraz...

Na początku było Słowo.

 

Nikt się nie zastanawia, czy pisane, czy mówione.
Było żywe - to ważne. Żywe Słowo zdziałało cuda.
Pora ożywić Twoje pisane słowa. Niech zaczną dla Ciebie pracować.
One będą sprzedawać a Ty będziesz zarabiać.
Ale najpierw się przywitajmy.

 

Witaj e-Marketerze, Internetowy Sprzedawco, Przyszły Milionerze!

Wiem, że dzisiaj masz ogromne chęci i jeszcze większy problem. Spokojnie – jestem tutaj, żeby Ci pomóc.
A właściwie odwrotnie – Ty jesteś tutaj, żebym Ci pomógł. Przyszedłeś, bo naczytałeś się książek, nasłuchałeś webinarów i…
No właśnie. W dalszym ciągu nie bardzo wiesz, jak dobrać właściwe słowa, ułożyć je we właściwej kolejności, przedstawić je właściwym ludziom i wreszcie zacząć zarabiać. Dużo już wiesz, ale brakuje Ci najważniejszego.

Nikt nie zdradził Ci tajemnicy, że do zarabiania pieniędzy nie potrzebne Ci bycie pisarzem. Musisz umieć pisać teksty sprzedażowe, a do tego potrzebujesz:

 • Wiedzy na temat klienta i produktu
 • Schematu / Algorytmu / Wytyczonej ścieżki / Planu 

Wiedzę już masz - jestem o tym przekonany.

A Schemat dostaniesz ode mnie. Ale „o tem potem”.

Na razie spróbuję uzmysłowić Ci...

Co będzie, jeśli zignorujesz swój problem i odrzucisz moją ofertę?

Nic nie będzie. Dosłownie nic. Jeśli nie przełamiesz tej niemocy i nie posłuchasz kogoś, kto przez to przeszedł i wie jak Ci pomóc, to w końcu z całej Twojej pracy nie zostanie nic. Dalej będziesz siedział, czytał książki, mnożył wątpliwości, stresował się, martwił siebie i swoją rodzinę.Nie będę dalej wymieniał. Po prostu – nie bierz takiej opcji pod uwagę.

Bierz pod uwagę inną opcję.

Bierz… się do roboty.

 

Czekaj – najpierw Ci opowiem jak to było ze mną.

Bo też było źle. Będę mówił w liczbie mnogiej mając na myśli siebie i Ciebie a Ty czytaj i szukaj miejsc, gdzie piszę tylko o sobie i gdzie moja opowieść do Ciebie nie pasuje. Myślę, że zbyt wielu ich nie znajdziesz.

Zajęliśmy się marketingiem internetowym rok, może pięć lat, a może 2 miesiące temu. Uwierzyliśmy, że jest to ciekawy sposób na życie. Oglądając, słuchając, czytając o wspaniałych osiągnięciach innych ludzi, którzy z powodzeniem robili to, co my chcieliśmy robić, mieliśmy wypieki na twarzach. Inwestowaliśmy w samorozwój, stosowaliśmy afirmacje, zapisywaliśmy się do różnych programów, które miały otworzyć przed nami raj zarabiania online.

Popełniliśmy sporo błędów, straciliśmy sporo pieniędzy.

To uzmysłowiło nam, że trzeba przestać być klientem i zacząć być producentem. Trzeba zacząć na rynek dostarczać i na tym dostarczaniu zarabiać.
Zaczęliśmy więc myśleć o produkcie - własnym lub afiliacyjnym.

I to było dobre, bo zaczęliśmy robić coś, na czym się znamy i co lubimy. Problem zaczął się, kiedy trzeba było pomyśleć o sprzedaży, o stworzeniu stron internetowych i zapełnieniu ich tekstem, który miał te nasze produkty sprzedać. Zaczęliśmy się uczyć nowych rzeczy...

I tutaj nasze drogi pomalutku się rozchodzą, bo ja dość szybko zrobiłem to, do czego namawiam Ciebie.
Kupiłem kurs.
W moim przypadku był to kurs Raya Edwardsa „Copywriting Academy – jak pisać teksty, które sprzedają”
Uzbrojony w wiedzę, którą sprawdziłem w praktyce postanowiłem, że przygotuję dla Ciebie krótszy kurs, "Napisz tekst, który sprzedaje" - który ma nieco inny cel.

O tym celu napiszę nieco później, teraz chcę Cię tylko zapewnić, że:

 

To rozwiązanie zadziałało w moim
przypadku, zadziała więc i w Twoim.

Copywriting Academy, w której ja uczestniczyłem, kosztowała mnie prawie 5000 złotych. Nauczyłem się wielu rzeczy, dzięki którym mogę myśleć o zarobkowym pisaniu tekstów.
Ty nie chcesz być copywriterem. Chcesz się szybko nauczyć, jak napisać skuteczny tekst, który uświadomi Twojemu klientowi, że Twój produkt jest mu niezbędny i pozwoli Ci zarobić na sprzedaży a nie na pisaniu tekstów.

Dlatego odkroiłem ze zdobytej wiedzy 4950 złotych i zostawiłem najważniejsze 47. To jest rdzeń, samo sedno, jądro – to jest wiedza, która wystarczy do opanowania schematu, według którego napiszesz swój tekst sprzedażowy i szybko uzyskasz efekty.

Tak - dobrze zrozumiałeś. Mój kurs, w którym zawarłem ekstrakt wielodniowej Copywriting Academy wartej 5000 sprzedaję za 47 złotych. Żadnych haczyków, żadnych dodatków. Tylko 47 złotych.
Oszczędzasz 99% pieniędzy, 90% czasu i nie musisz znać angielskiego. Biznesowego angielskiego.

Przed Tobą udostępniłem, sprzedałem lub pokazałem kurs "Napisz tekst, który sprzedaje" wielu osobom.

Zobacz, co napisali o mnie i o moim kursie:

„Umiejętne władanie słowem to srebro, a pisanym słowem to złoto, bo któż nie chciałby mieć takich zdolności, aby za pomocą tekstu sprzedać dosłownie wszystko. Leszek jak nikt inny potrafi nauczyć wielu technik, za pomocą których dosłownie każdy – nawet totalny laik będzie potrafił zamienić tekst w złoto. Odkąd tylko pamiętam korzystam z pomocy Leszka i nawet jako doświadczony marketer korzystam z jego doświadczenia, aby zwiększyć skuteczność swoich ofert. Polecam Leszka jako partnera, który z całą pewnością, dzięki swej wiedzy przyczyni się do wzrostu Twojego biznesu na zupełnie inny poziom.”

Napisać długi tekst sprzedażowy potrafi kilka osób w Polsce. Natomiast napisać tekst, który chce się przeczytać do końca, potrafi niewielu. Teksty Leszka czytam zawsze. Do końca, bo warto. Żywy język, dowcip, trafne metafory. Natomiast dobrego copywritera nie ocenia się po artystycznej stronie tekstu, ale po skutecznej sprzedaży. Leszek pisze teksty, które sprzedają. Nie szukałem copywritera do napisania tekstów do mojego najnowszego kursu. Nie musiałem. To mógł być tylko Leszek. Kurs sprzedał się genialnie. "Poznacie ich po owocach" - ja z owoców pracy Leszka jestem bardzo zadowolony. Polecam.

„Lekkość posługiwania się jezykiem polskim przez Leszka jest niespotykana. Nawet najbardziej nudne zdanie w jego ustach brzmi zupełnie inaczej, ciekawej, bardziej interesująco. Estetyka i płynność z jaką przedstawia swoje przemyślenia, pozwala na przyjemniejsze zapoznanie się z tym co ma do powiedzenia czy napisania. Leszek jako osoba, jest bardzo otwarty oraz przyjacielski co przekłada się na lekkość w rozmowie oraz łatwość nawiązywania kontaktów.”

"Od wielu lat zajmuję się handlem tradycyjnym. Wiedza fachowa często jest przedstawiana w tak niedostępny sposób, iż pozyskanie jej rzadko się udaje i trudno ją potem wykorzystać w praktyce. Inaczej jest, gdy tę wiedzę prezentuje Leszek. Wszystko stają się klarowne i ponownie użyteczne.
Do dziś nie mogę się zadziwić jak 8 minutowy film może dać mi więcej niż całodzienne wykłady. Ale to wszystko jest dokładnie przez Leszka przemyślane. Konkret, użyteczność i łatwość przyswajania poparte dobitnymi przykładami to jego wizytówka.
Nie jest ważne czy rozmawiamy biznesowo, czy na tematy prywatne. Zawsze po zakończeniu rozmowy uzyskuję inny punkt widzenia na moje wyzwania i nieopisaną motywację do działania."

Teraz kiedy wiesz, o jakich efektach mówię,

pozwól, że złożę Ci propozycję:


Moim zdaniem – nie do odrzucenia.

Na samym końcu strony znajduje się przycisk – Kup Teraz.

Po jego kliknięciu zostaniesz przeniesiony na stronę, która umożliwi Ci zakup kursu "Napisz tekst, który sprzedaje" po zobaczeniu jego pierwszej - bezpłatnej części. Część ta pozwoli Ci się zapoznać ze sposobem prezentacji materiału, abyś wiedział, co kupujesz.
Po dokonaniu zakupu otrzymasz dostęp do nagrań wideo i prezentacji, które przeprowadzą Cię przez proces tworzenia tekstu sprzedażowego.

 

Kurs składa się z 3 modułów.

Każdy moduł to kilka części obejmujących materiał video i prezentację zawierającą potrzebne Ci do pracy teksty lub wiadomości.

 • W pierwszym module koncentrujemy się na zgromadzeniu i usystematyzowaniu informacji, które będą Ci potrzebne do napisania Twojego tekstu
 • W drugim module na podstawie zebranej wiedzy wypełnimy formularz zgodnie ze schematem i otrzymamy skuteczny tekst sprzedażowy.
 • W trzecim module przygotujemy sekwencję e-maili, którą będziesz mógł wykorzystać do przeprowadzenia kampanii reklamowej na swojej liście e-mailowej.

  Będziesz potrzebował od 1 godziny do 2-3 godzin aby sprawić, że Twój system sprzedaży jest kompletny. Że sprzedawca, którego Ci brakowało, właśnie przyszedł do pracy i nie przerwie jej, dopóki nie każesz mu sprzedawać czegoś innego.

Dzięki temu, że tak szybko rozwiążesz tak poważny problem poczujesz, że wracają do Ciebie:

 •  pewność siebie i wiara we własne umiejętności
 •  świadomość celu i wizja drogi do niego
 •  satysfakcja i wewnętrzny spokój

Teraz, uzbrojony w nowe siły, wreszcie im pokażesz. Tym wszystkim, którzy nie wierzyli w Ciebie i znacząco pukali się w czoło, kiedy mówiłeś im, że można zarabiać sprzedając przez Internet i wcale nie trzeba kraść pierwszego miliona.

Daję kurs dobrego słowa.
Daję słowo, że to dobry kurs!

Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu stwierdzisz, że nie jesteś zadowolony z zakupu kursu - po prostu do mnie napisz.
Bez zadawania żadnych pytań oddam Ci zapłacone pieniądze.
Bezwarunkowo.


Nadszedł Czas na podjęcie decyzji.

Każdy może napisać skuteczny tekst sprzedażowy w krótkim czasie i bez dużego wysiłku. Potrzebne do tego jest trochę czasu i kurs "Napisz tekst, który sprzedaje".
Ten kurs już pomógł i pomaga wielu osobom a jego zakup jest w 100% bezpieczny.
Zastanów się więc:


Czy...

 • Wracasz tam gdzie byłeś i szukasz dalszych wymówek, dlaczego ciągle nie sprzedajesz tego, co stworzyłeś, lub kupiłeś do dalszej odsprzedaży.

Czy…


 • Zrywasz z bezsilnością, obierasz nowy kurs, tworzysz dobre teksty i zaczynasz sprzedawać i zarabiać?


Podjąłeś decyzję?
Super.
Zatem do dzieła!
Upewnij się, że masz na koncie bankowym 47 złotych
i kliknij w ikonę
KUP TERAZ.


[betterpay amount="47" button="images/buynow_1.png" description="zakup kursu" validity="0" validity_unit="d" ids="1696"]

DZIĘKUJĘ

Podjąłeś słuszną decyzję i wkrótce wspólnie będziemy
się cieszyć z jej efektów.

W ciągu 5 - 10 minut na Twoją skrzynkę powinno dotrzeć potwierdzenie zawartej transakcji.
Gdybyś nie mógł go znaleźć, sprawdź dodatkowo folder SPAM.
Zachowaj ten mail, gdyż dane w nim zawarte mogą Ci być przydatne w razie kłopotu z dostępem.
Oczywiście - zawsze możesz skontaktować się ze mną i bezpośrednio rozwiązać wszelkie problemy.
Tymczasem - zapraszam do korzystania z Twojego zakupu:

[/betterpay]

Jeśli po dokonaniu płatności wciąż wyświetla Ci się przycisk zakupu, odczekaj kilka minut i odśwież stronę.
System płatności potrzebuje kilku minut na jej zaksięgowanie.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.