fbpx
Czasem opłaca się słuchać…
Leszek Buczak czasem opłaca się posłuchać

Czasem opłaca się słuchać…

Zdarza mi się pomagać właścicielom firm w "ustawianiu" ich działu sprzedaży. Czasem są to po prostu szkolenia, ale czasem są to zajęcia typowo "poligonowe". Siadamy przy tym samym biurku: oni…

0 Komentarzy
Medytacje dla początkujących
medytacje dla początkujących

Medytacje dla początkujących

Medytacja to narzędzie, które pozwala uwolnić się od stresu, poprawia kondycję psychiczną i fizyczną, pozwala zwalczać ból, poprawia jakość snu, sprawia że czujesz się szczęśliwszy, pokojowo nastawiony, bardziej skupiony a jednocześnie bardziej zrelaksowany. Jest to umiejętność, którą łatwo opanować w stopniu podstawowym i warto później rozwijać.

0 Komentarzy
Produktywność dla początkujących
Leszek Buczak produktywność dla początkujących

Produktywność dla początkujących

Kilka spostrzeżeń, które mogą pomóc komuś, kto niezbyt dobrze jeszcze uświadamia sobie, że istnieje gałąź wiedzy biznesowej, która zajmuje się podnoszeniem efektywności, skuteczności, gospodarowania czasem i swoimi zasobami. I że ta gałąź nazywa się produktywnością.

0 Komentarzy
A jeśli Ci się nie chce?
Leszek Buczak - jeśli mi się nie chce

A jeśli Ci się nie chce?

Rano patrzysz na zegar i widzisz w nim swojego największego wroga. Co wtedy robić? A co byś zrobił, gdybyś nie prowadził swojego biznesu, tylko pracował na etacie? Pomarudziłbyś trochę i w końcu wstał i zrobił to, co robisz codziennie.

0 Komentarzy

Poranny rytuał – sekret udanego dnia

Chciałbym dzisiaj pokazać Ci wyjątkowo ważną rzecz w moim codziennym porannym życiu - mój poranny rytuał. Dzięki niemu zaczynam każdy dzień z właściwym nastawieniem, a wydarzenia nie zaskakują mnie, tylko dzieją się według ułożonego przeze mnie scenariusza.

1 Komentarz

Jak rekrutować na facebooku – 3 porady

Większość marketerów zaczyna działać przez Internet, bo sądzą, że tak jest łatwiej. Nie trzeba się niczego uczyć. Przecież w Internecie na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie zainteresowany moimi produktami. Wystarczy że rozrzucę linki tu u tam i zaraz zacznę zarabiać. Nie popełniaj tego błędy - dowiedz się, jak to robić dobrze.

0 Komentarzy
Close Menu
>