zdrowakarma.pl w trakcie rewolucji

zdrowa karma już sprzedaje!

Ogromnie jestem podekscytowany. Nowy sklep już uruchomiony i już wpłynęły pierwsze zamówienia 🙂

zdrowa karma dla psów

zdrowakarma.pl – sklep ze zdrową karmą dla psów, kotów

 

Nie wszystko jest takie proste, jakby być mogło – nie wszędzie panuje zdrowa karma

Nie obyło się niestety bez zgrzytów, dlatego też ostatnio trochę mniej czasu pozostaje na pisanie.
Okazało się, że nieco inaczej rozumiemy słowo “zdjęcia”. Dla mnie określenie “przeniesiemy zdjęcia” oznacza, że “zdjęcia zostaną przeniesione”. Dla redcarta oznacza to, że “niektóre zdjęcia zostaną przeniesione”.
Do łez ubawiłem się, kiedy po przekierowaniu domeny z mojego starego serwera na nowy, na którym znajduje się struktura informatyczna sklepów redcarta zgłosiłem, że linki do zdjęć nie działają. Pani z obsługi poinformowała mnie z absolutną powagą i wiarą we własne słowa, że nie mogą przenieść zdjęć, bo jak teraz wpiszą adres panelu admina mojego starego sklepu, to im wychodzi, że nie ma takiej strony. Przez długi czas wierzyłem, że Pani jest doskonałym aktorem i że mnie nabiera. Kiedy jednak się okazało, że jej zaskoczenie jest prawdziwe, przez chwilę szczypałem się w udo, aby się obudzić. Niestety – to nie był sen.

Na szczęście w końcu się udało. Zdrowakarma.pl dumnie pręży muskuły w nowej odsłonie. Dorobiła się wielu nowych funkcji, ciekawszej grafiki, większej przejrzystości i intuicyjności.

zdrowa karma na facebooku

Czekam teraz na uruchomienie sklepu na facebooku. Bardzo jestem ciekaw tej funkcjonalności i jej wpływu na rzeczywistą sprzedaż.Pomału przygotowuję kolejny film wprowadzający w tematykę, którą zajmuje się mój sklep. Nie chcę, aby był odbierany jako kolejny sklep internetowy z karmą dla psów. Szukam pomysłów na przedstawienie siebie i swojej wizji prowadzenia sklepu jako czegoś wyjątkowego. Chcę, żeby klienci w ten sposób dowiedzieli się, że chętnie podzielę się z nimi swoją wiedzą na temat karm, właściwego ich doboru i stosowania.

Po kolei wdrażam też funkcjonalności związane z obsługą sklepu – płatności PayU, logowanie z facebooka, integracja blogu w temat sklepu. Dużo tego jest i zajmuje bardzo dużo czasu. A przede mną jeszcze wymiana całego allegro – czyli zmiana szablonu i przeniesienie do niego wszystkich aukcji.

Dopiero wtedy będę mógł powiedzieć, że rewolucja na zdrowakarma.pl jest zakończona i że zdrowa karma dla psów może być dobrze odbierana i łatwo znajdowana.

Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam.

Leszek
 

Pomagam ludziom podejmować decyzje i działania, dzięki którym potrafią realizować swoje marzenia. Wspólnie ustalamy kolejne kroki, które trzeba wykonać, aby osiągnąć zamierzone cele. A później je realizujemy. Krok po kroku...