Zdrowie

Jeśli prowadzisz biznes – jakikolwiek biznes – to wiesz, że nie możesz sobie pozwolić na żadne przestoje. Każdy dzień wyłączenia z pracy kosztuje nie tylko jakąś sumę pieniędzy, ale kosztuje wybicie z rytmu pracy, utratę możliwych okazji, które (jak to okazje) pojawiają się znikąd i mają brzydki nawyk nie wracać ponownie.

Nie będę się rozpisywał – sprawa jest prosta – zdrowym trzeba być i basta.

Nie chcę podejmować dyskusji na temat tego, czy w dzisiejszych czasach, kiedy każda żywność jest wielokrotnie traktowana przeróżnymi specyfikami przeciw wszystkiemu co żyje da się jeść zdrowo i kompletnie. Czy w dobie przekroczeń norm pyłów zawieszonych o kilkaset procent ma sens bieganie na „świeżym” powietrzu.

Chcę tylko przekazać wszystkim odwiedzającym te strony moje metody w walce o możliwie dobrą kondycję, zdrowie i wynikający z połączenia tych dwóch zjawisk – możliwie młody wygląd.

Suplementuję się od dłuższego czasu, piję dużo wody (2,5 – 4 litrów dziennie), jestem wegetarianinem, biegam (4-6 razy w tygodniu), jeżdżę na rowerze, pływam. Podsumowując – dbam o zdrowy dobór tego co jem, uzupełniam niedobory suplementami i możliwie często uprawiam sporty wytrzymałościowe.

Laminina – odbuduj swój organizm

Informacje na temat tego suplementu są tak entuzjastyczne a efekty jego stosowania tak spektakularne, że postanowiłem wprowadzić Lamininę do codziennego spożycia przez całą moją rodzinę. Efekty już widać i to zupełnie gdzie indziej, niż się spodziewaliśmy.

 
 
biegaj na długie dystanse