Laminine

20 lat walki zakończone sukcesem! 
Wiemy jak pokonać migrenę i bóle miesiączkowe.

 

Witaj mój Wkrótce Zdrowy Gościu.

Mam nadzieję, że jesteś tutaj z ciekawości i chęci poznania możliwości wpływania na swoje zdrowie i jakość swojego życia. Jest jednak możliwe, że jesteś tu, bo z jakiegoś powodu cierpisz. Prawdopodobnie „przerobiłeś” już wiele nieskutecznych rozwiązań, które zdaniem lekarzy czy innych doradców powinny rozwiązać Twój problem, ale go nie rozwiązały.
Jestem przekonany, że informacje i rozwiązania, które Ci zaproponuję, otworzą Ci oczy na właściwy sposób rozwiązywania wszelkich problemów zdrowotnych.
Jesteś w dobrym miejscu, ale z czym stąd odejdziesz, zależy przede wszystkim od Ciebie. 
Laminine

 

 • osteoporoza
 • problemy układu krwionośnego
 • żylaki i cera naczynkowa
 • problemy trawienne
 • hemoroidy
 • choroby skórne
 • łuszczyca
 • problemy tarczycy i innych gruczołów
 • Choroba Parkinsona
 • Choroba Alzheimera 
 • choroby nowotworowe 
 • cukrzyca 
 • zakrzepica
 • redukcja cholesterolu
 • infekcje i stany zapalne
 • migrena
 • bóle głowy
 • depresja
 • obniżone libido (aktywność płciowa)
 • bezsenność
 • zmęczenie
 • skłonność do irytacji i złości
 • trudności z koncentracją
 • brak motywacji i zniechęcenie do działania

Nikt nie zmusi Cię do  bycia zdrowym. Żeby dalej cierpieć, wystarczy, że nic nie zrobisz.

Nie mogę, ani nawet nie chcę w żaden sposób nakłaniać Cię do przyjęcia poniższych informacji i do rozpoczęcia stosowania naturalnych metod odzyskiwania zdrowia. 
Jedno, do czego chcę Cię nakłonić, to zastanowienie się, co będzie, jeśli w dalszym ciągu pozostaniesz w miejscu, w którym w tej chwili jesteś. Oczywiście – zdarzają się przypadki samoczynnych, cudownych ozdrowień. Artykuły w gazetach, wiadomości telewizyjne a nawet całe tomy książek poświęcone są opisywaniu takich zdarzeń. Jednak – gdyby to była norma, nikt by o tym nie pisał, bo po co by było ekscytować się tym, co jest na porządku dziennym. Nikt natomiast nie dziwi się, kiedy problem, którego nikt nie naprawia, staje się większy i większy aż w końcu…
Nie chcę przedstawiać negatywnych konsekwencji pozostawiania problemów samym sobie, bo sam robiłem to przez prawie 20 lat. Na szczęście – tak jak ja teraz z Tobą – ktoś podzielił się ze mną swoją wiedzą. Zobacz…

Jak to BYŁO u mnie:

Miałem 28 lat, gdy zaczęły się moje problemy zdrowotne. Miało być pięknie – ciągle jeszcze młode małżeństwo, nowa praca z dużymi zarobkami, nowi znajomi z dużymi możliwościami. I wtedy w moim życiu pojawiła się ona – migrena. Sam ją zaprosiłem: 14 godzin siedzącej pracy dziennie, papierosy, alkohol z przyjaciółmi po pracy, stres związany z dużą odpowiedzialnością, brak czasu i chęci na jakąkolwiek aktywność fizyczną. Obiady w McDonalds, Pizza Hut, a często również w przydrożnych barach z mikrofalówkami. 

Ale przecież byłem niezniszczalny. Młody bóg.

Wkrótce gruby, nieruchliwy i już nie taki młody ale za to nerwowy bóg w ciągłym stresie i ze stoperami w uszach.
Z coraz silniejszymi lekami przeciwbólowymi, z coraz większą paniką w oczach.
Na szczęście przyszło opamiętanie. 
Całkowicie odstawiłem alkohol i papierosy. Zmieniłem dietę na wegetariańską. Zacząłem biegać. 
I… nic. To znaczy – byłem szczuplejszy, zdrowszy i znów jakby młodszy. Tylko tabletki musiały być jeszcze mocniejsze.

Na szczęście zostałem znaleziony.

Tak! Nie znalazłem, tylko zostałem znaleziony przez kogoś, kto chciał dowiedzieć się ode mnie czegoś o jednym z moich biznesów.
Dla podtrzymania rozmowy zapytałem kulturalnie – „a czym Ty się zajmujesz?” 
Usłyszałem wtedy po raz pierwszy w życiu nazwę Laminine. To był 27 grudnia 2015 roku. 
Pamiętam, bo rozmowa strasznie mnie drażniła – miałem migrenę.

Pamiętam, bo była to ostatnia migrena w moim życiu.

Twój organizm chce być zdrowy.
Pomóż mu, a przynajmniej -nie przeszkadzaj

Homeostaza to dążenie każdego organizmu żywego do leczenia się i zachowania stabilnego i zdrowego stanu. Ludzie nie są tutaj wyjątkiem. Aby zachować zdrowie lub do niego wrócić, musisz spełniać dwa warunki:

 • dostarczać swojemu organizmowi wszystkiego, co jest mu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania
 • chronić przed wszelkimi niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi, które mogą wywołać choroby

Tylko tyle i aż tyle.
Niestety – często zdarza się, że zmiany, jakie dokonały się w naszym organizmie na skutek długotrwałego wystawiania go na wpływ różnych szkodliwych czynników powodują, że do powrotu do zdrowia potrzebne jest bardziej rewolucyjne podejście.

Komórki macierzyste – do dzieła!

Z pewnością ten termin nie jest Ci obcy. Celebrytki (Madona, Cher, Charlize Theron) od pewnego czasu wydają się być coraz młodsze. Tajemnica ich sukcesu to kuracja komórkami macierzystymi. Wprowadzone do organizmu przechodzą one proces specjalizowania się i przekształcają się w dowolny rodzaj komórek. Następnie zastępują uszkodzone lub obumarłe komórki naszego ciała, dzięki temu możemy pomóc naszemu organizmowi rozwiązać problemy, które do niedawna były nierozwiązywalne (zmiany nowotworowe, cukrzyca, martwica, łuszczyca, choroby układu nerwowego, Alzheimer, Parkinson, udary, porażenia i wiele innych).

 

Nie musi być drogo, nieetycznie, ani niebezpiecznie

Komórki macierzyste, o których mowa powyżej, pozyskiwane są w sposób mogący budzić wątpliwości natury moralnej (krew pępowinowa, zarodki zwierząt). Zabieg jest bardzo drogi (kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy) i nie zawsze musi być skuteczny (komórki macierzyste pochodzące od obcego organizmu mogą zostać odrzucone).

Okazuje się jednak, że każdy z nas ma w swoim organizmie znaczną ilość dorosłych komórek macierzystych. Żeby je pobudzić do życia wystarczy dostarczyć substancji, która będzie pełnić rolę komunikatora i przekaźnika poleceń. Taką właśnie substancję zawiera suplement diety opracowany przez firmę Lifepharm Global. Jego nazwa to:

Laminine

 

Obniż poziom stresu

Dzięki temu zwiększysz swoją kreatywność, uzyskasz więcej chęci do pracy i ogólną poprawę nastroju. Twój organizm, a szczególnie układ odpornościowy, będzie pracował efektywniej.

Uzyskaj więcej energii

Rodzina, praca, klienci, przyjaciele – potrzeba wiele energii, aby zaspokoić tak wiele potrzeb. Teraz – wystarczy z nadwyżką, którą spalisz w biegu lub na siłowni.

Śpij lepiej, odpoczywaj pełniej

Szybsze zasypianie, głębszy sen, lepsza regeneracja. Po takiej nocy rozpoczęcie każdego dnia, to czysta przyjemność. Każde zadanie stanie się prostsze!

Odzyskaj spokój ducha

Zdrowy, wypoczęty i szczęśliwy człowiek – tak zaczną Cię postrzegać ludzie z Twojego otoczenia. Radość i spokój w każdym Twoim słowie sprawi, że przebywanie z Tobą będzie dla każdego ogromną przyjemnością.

 

Dodatkowa siła psychiczna i emocjonalna „W 2005 roku pogorszył mi się wzrok i byłem częściowo niewidomy, nie mogłem mówić i byłem w bardzo kiepskiej formie psychicznej. Przed tym incydentem robiłem dużo ponad 1000 kilometrów tygodniowo i uwielbiałem to. Ale od pojawienia się tych zmian już nie mogłem prowadzić samochodu. Czasami popadałem niemal w depresję z powodu mojej niezdolności przemieszczania się. Jednak odkąd w listopadzie 2013 roku zacząłem zażywać Laminine, moje stany depresyjne zniknęły, znacząco poprawił mi się nastrój, a do tego jeszcze możliwość zarabiania pieniędzy okazała się bardzo pomocna. Mam lepszy wzrok i mieszkam sam, sam robię sobie zakupy, gotuję i sprzątam. Na każdy nowy dzień czekam z nadzieją i obiecuję sobie, że będzie on jeszcze lepszy od poprzedniego. Pracownicy LifePharm Global Network są bardzo pomocni, dzięki czemu i mnie łatwiej jest pomagać innym, którzy naprawdę potrzebują tego wspaniałego produktu”.

Jack B., USA

 

Zmniejszenie stresu i napięcia

„Moja znajoma, Christine, została potrącona przez samochód, który uszkodził jej kolano i w rezultacie musiała mieć wstawioną protezę. Operacja nie była całkowicie udana i Christine mogła zginać kolana ani chodzić bez kul. Brała leki, ale te pomagały jedynie tymczasowo, więc nie mogła się też normalnie wysypiać. Zanim odczuła różnicę, zażywała Laminine przez około dwa miesiące. Dyskomfort w kolanie powoli ustępował, a ona zaczęła próbować chodzić bez kul. Stopniowo słabe mięśnie zaczęły się wzmacniać, a opuchlizna zeszła. Teraz Christine porusza się swobodnie bez kul i już nie bierze leków. Christine zażywa Laminine od roku, a po wizycie u optometrysty dowiedziała się, że jej wzrok również się znacząco poprawił. Od urodzenia nie widziała na lewe oko, ale teraz nagle zaczęła dostrzegać kształt dużej litery „E”, po raz pierwszy w życiu!”

Clare H., USA

 

Poprawa snu i stanu skóry

„Przechodziłam menopauzę wcześnie, bo w wieku 44 lat. Wypróbowałam Laminine po namowach przyjaciółki. Po zażywaniu Laminine przez prawie dwa miesiące, szybko zauważyłam, że nie tylko przestałam się budzić w ciągu nocy zlana potem, ale przesypiałam całe noce spokojnie i głęboko. Nie miałam już huśtawek nastroju, byłam szczęśliwsza i odzyskałam libido! Teraz moja skóra lśni, a mój fryzjer z zaskoczeniem zauważył, że urosło mi wiele nowych włosów. Po tym jak zażywałam Laminine przez sześć miesięcy, okropny dyskomfort, jaki czułam w lewym łokciu ustąpił całkowicie. Słowa nie wyrażą tego, jaka się czuję szczęśliwa i wdzięczna. Mam więcej energii, jestem spokojniejsza, szczęśliwsza i odzyskałam swoje dawne życie”.

Elizabeth D., Australia

Inne doświadczenia

Jeśli chcesz przeczytać więcej o doświadczeniach ludzi, którym Laminine już pomogła, kliknij w ikonkę powyżej

Dzwoń, pisz – pytaj

Jeśli informacje podane na tej stronie nie zaspokajają twojej ciekawości, kliknij powyżej, aby przejść na stronę kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na twoje pytania, jeśli będę potrafił, lub postaram się zdobyć odpowiedź na twoje pytanie, jeśli moja wiedza okaże się niewystarczająca.

Współpraca

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozpocząć współpracę, której celem jest propagowanie zdrowych produktów pomagających ludziom w rozwiązywaniu wielu problemów, skontaktuj się ze mną, lub kliknij powyżej, aby dokonać rejestracji.

Często zadawane pytania (FAQ)

Co to jest Laminine

Laminine to kombinacja Wyciągu z Jaja Kurzego, Rybich protein i Fito Protein, wspólne znane pod nazwą OPT9. Laminine dostarcza 22 aminokwasy niezbędne dla zdrowia komórkowego. Kiedy te aminokwasy dostaną się do ciała działają jak naturalny „adaptogen” re-programując dorosłe komórki macierzyste tak, aby podróżowały po ciele i naprawiały te fragmenty ciała (ale także umysłu), które najbardziej tego potrzebują. Jest to bezpieczny, naturalny suplement diety produkowany w USA zgodnie z wytycznymi FDA

Jaka jest sugerowana dzienna dawka Laminine?

Zalecana ilość kapsułek zależna jest od wielu czynników, jednak najczęściej stosuje się od 1 do 4 sztuk dziennie, przyjmowanych między posiłkami.

Jakie są skutki uboczne przyjmowania waszego preparatu?

Nie istnieją udokumentowane przypadki skutków ubocznych. Kiedy jest zażywana zgodnie z sugestiami producenta, Laminine jest bezpieczna i efektywna. Uzyskiwane efekty mogą się różnić w zależności od osoby. Proszę skonsultuj się ze swoim lekarzem, jeśli masz alergię na jajka. Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek pytania w związku z tym jaki wpływ może mieć na Ciebie Laminine, skonsultuj się ze swoim lekarzem a w celu uzyskania porady lekarskiej weź ze sobą opakowanie, aby lekarz mógł zapoznać się ze składem produktu.

Czy wasz produkt zawiera substancję zwaną “lamininą”

Laminina to cząsteczka przyczepności, którą posiada każdy człowiek, jeśli przyjrzymy się budowie tkanek na poziomie komórkowym. Jest to substancja, która trzyma nas w całości i jest częścią inspiracji dla nazwy naszego produktu „Laminine”. Jednakże produkt „Laminine” nie zawiera substancji o nazwie laminina.

Dlaczego Laminine nie można kupić w sklepach lub aptekach?

Laminine nie jest dostępna w sklepach lub w reklamach. Nasz produkt powinien być prezentowany w szerokim kontekście informacyjnym i przeznaczeniem jego jest wejście na rynek poprzez „Marketing relacji z klientem”. Dlatego nie chcemy, aby Laminine była sprzedawana w zwykły sposób i zdecydowaliśmy się oferować Laminine wyłącznie poprzez naszą sieć marketingową, którą stanowią IBO (dystrybutorzy współpracujący z LPGN).