Omega+++ Suplement diety

Wzmocnij swoje serce
śpij lepiej i pracuj wydajniej
dzięki Omega+++

Młodszy i piękniejszy

Komórki macierzyste w Twoim ciele nareszcie wiedzą co robić. Dzięki nim Twoje ciało odmładza się a uszkodzone komórki są z niego usuwane.

Silniejszy i zdrowszy

Dzięki odnowie komórek masz lepszą kondycję i sylwetkę. Szybciej regenerujesz się po wysiłku. Jesteś sprawniejszy seksualnie.

Szczęśliwy i radosny

Niższy poziom kortyzolu redukuje stres. Wyższy poziom serotoniny zwiększa poczucie radości i szczęścia. Uśmiechasz się częściej i pełniej!

Mądry i skoncentrowany

Dzięki lepszej sprawności mózgu i układu nerwowego łatwiej Ci jest się skoncentrować. Myślisz szybciej i sprawniej. Rośnie Twoja pewność siebie.

Jak to możliwe?

Z pewnością słyszałeś o komórkach macierzystych. W naszym ciele, poza ogromną liczbą (ok. 30 bilionów) komórek wyspecjalizowanych znajduje się bardzo wiele komórek niewyspecjalizowanych. Pozostają one w uśpieniu i gotowości do tego, aby w razie potrzeby przeobrazić się w komórkę w pełni funkcjonalną i przejąć jej funkcję (np. na skutek zestarzenia bądź uszkodzenia). Niestety – wraz z wiekiem w naszym organiźmie zaczyna brakować czynnika, który odpowiedzialny jest za przekazywania poleceń między układem nerwowym i resztą ciała co skutkuje między innymi tym, że nasze komórki macierzyste pozostają niewykorzystane i uśpione. 

Zróbcie miejsce – kierownik przyjechał

Zawarty w Laminine FGF2 (czynnik wzrostu fibroblastów) to właśnie ten brakujący system komunikacji. Czynnik, który rozpoznaje potrzebę i kieruje procesem pobudzenia komórek macierzystych, ich przeobrażenia się w komórki docelowe i samym aktem zamiany komórki uszkodzonej na nową. To takie proste, że aż genialne.

Jedna, by wszystkie naprawić

Najważniejsze dla nas jest to, że komórki macierzyste są w stanie przyjąć formę i funkcję dowolnej komórki w naszym ciele. Dzięki temu jesteś w stanie pomóc swojemu ciału w naprawie uszkodzonych komórek skóry ale również komórek nerwowych (co do niedawna wydawało się niemożliwe). Zdajesz sobie sprawę, jakie możliwości stoją przed Tobą dzięki Laminine? 


Kup Laminine

Laminine nie jest sprzedawana w sklepach ani aptekach.
Można ją kupić tylko w systemie sprzedaży rekomendacyjnej.
Dzięki temu można ją kupić tylko od osoby, która ma dużą wiedzę na temat samego produktu jak i jego działania.
Jeśli chcesz dokonać zakupu, kliknij poniższy przycisk.

Kup Teraz