Współpraca

Jak wydajnie pracować i szybo osiągnąć widoczne efekty bez popadania we frustrację i zbędny perfekcjonizm

Witaj Mój Przyszły Partnerze !

Strony współpracy – czyli jak sobie wyobrażam Ciebie i co mogę Ci zaoferować.

Mam nadzieję, że jesteś tutaj dlatego, że szukasz czegoś, co mógłbym Ci dać w zamian za to, że zdecydujesz się ze mną współpracować. 
Mam nadzieję, że to, czego szukasz, to nie jakiś gotowy przepis na sukces. Coś jak instrukcja składania samolotu z papieru. Tego typu rozwiązań, które przyniosą spodziewany efekt bez względu na poziom Twoich umiejętności, stopnia zaangażowania i ilości poświęconego czasu – nie mam. 
To, co mogę Ci zaoferować, to wiedza i doświadczenie. To oszczędności, które uzyskasz kiedy ustrzegę Cię przed popełnieniem błędów, które ja popełniłem i przed pójściem drogą, z której musiałem zawrócić.
Jeśli taka moja oferta jest dla Ciebie interesująca, to bardzo się cieszę i gratuluję Ci tego, że tutaj jesteś. 
Znajdziesz tutaj spis i opis biznesów w których działam i (co ważniejsze) w których zarabiam pieniądze. W każdym z nich. 
Oczywiście – ta lista może się zmienić – wraz z wiekiem nie posiadłem wiedzy absolutnej i ciągle jeszcze zdarza mi się popełniać nowe błędy. Jednak jest ich coraz mniej i kosztują mnie coraz mniej.

zdrowakarma.pl – sklep internetowy

karma dla psów i kotów, wkrótce suplementy diety dla ludzi Sklep internetowy zdrowakarma.pl to moje podstawowe zajęcie. Wiele lat doświadczenia i wiedza zdobyta w trakcie walki z alergią i jej następstwami u zwierząt, którymi się opiekuję pozwoliło mi pomyśleć o zawodowej realizacji moich pasji. Możliwość pomocy innym ludziom oraz ich podopiecznym stała się z czasem moją misją. Cudownie jest móc zarabiać pieniądze robiąc to, co się lubi i co stanowi pasję.

Servaq – zestaw narzędzi niezbędnych do prowadzenia biznesu internetowego

Możemy długo dyskutować na temat tego, co jest potrzebne do zarabiania w internecie. Oczywiście – sklep, czy jakikolwiek skrypt, który umożliwia przeprowadzenie transakcji wydaje się sprawą najbardziej oczywistą. Jednak sprzedaż możesz prowadzić również bez sklepu, a nawet (co może wydawać się szokujące) bez produktu.
Jeśli jednak chcesz myśleć o regularnej sprzedaży, zdobywaniu klientów i poleconych do różnych programów partnerskich – musisz prowadzić regularną działalność marketingową. Servaq oferuje wszystkie niezbędne narzędzia w jednym miejscu, a do tego prowadzi cały system szkoleń zarówno online jak i stacjonarnych. Szkolenia te nauczą cię, jak korzystać z narzędzi i jak w profesjonalny sposób prowadzić sprzedaż w Internecie.

ubraniadobiegania.pl – sklep internetowy

Sklep internetowy ubraniadobiegania.pl przez kilka lat stanowił podstawę mojego biznesowego funkcjonowania. Chwilowo (z różnych powodów) ta część mojej działalności jest w uśpieniu. Jednak – jeśli (a właściwie powinienem napisać „kiedy”) znajdę interesującą ofertę współpracy, z chęcią powrócę do pracy przy tym projekcie, bo jest ciekawy i pozwalał mi realizować jedno z moich podstawowych hobby, czyli bieganie, oraz udzielać pomocy początkującym amatorom tego sportu.