Cześć. Mam na imię Leszek

Jestem copywriterem i marketerem.

Piszę teksty dla zapracowanych ludzi, którzy nie mają czasu się tym zajmować, a chcą, aby były dobrze napisane.

Pomagam w budowaniu biznesów tym, którzy chcą więcej zarabiać i mieć więcej czasu dla siebie.

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc

Leszek Buczak - o mnie

Piszę teksty. ​Jeśli cokolwiek da się uzyskać dzięki pisaniu, to ja to robię. Moi klienci nie mają czasu, lub uważają, że ja zrobię to lepiej niż oni. Uczę tych, którzy chcą to robić samodzielnie. Tę część mojej działalności nazywam copywritingiem.

Zajmuję się też marketingiem. Pomagam ludziom, którzy postanowili wyrwać się z rutyny etatu. Zdecydowali, że chcą więcej, ale nie wiedzą, jak to osiągnąć. Czasem wystarczy, by wskazać im kierunek i pomóc określić cele. Czasem trzeba wypracować właściwą postawę, wzmocnić wiarę w siebie, zmienić wewnętrzne programy, które blokują rozwój lub zupełnie uniemożliwiają jakiekolwiek sensowne działanie.

​Pomagam też miłośnikom psów i kotów dbać o ich podopiecznych poprzez właściwe żywienie

Leszek Buczak mogę Ci pomóc
Leszek Buczak mogę Ci pomóc
Leszek Buczak o mnie – pisanie w lesie

Na czym polega moja pomoc: 

Copywriting:

​Piszę teksty dla moich klientów. Od prostych opisów produktów do sklepów internetowych po rozbudowane skrypty rozmów telefonicznych, które muszą przewidywać wiele modeli reakcji rozmówców. Za każdym razem dokładnie analizuję grupę docelową. Szukamy właściwego języka, docieramy do jądra problemu, w którego rozwiązaniu pomoże oferowany produkt lub usługa. Często pracujemy też nad mową ciała, intonacją i mimiką. Czasem zajmujemy się opanowaniem umiejętności wymownego milczenia, empatycznego słuchania i rozumienia potrzeb klienta. Zawsze ta współpraca prowadzi do sukcesu.

Leszek Buczak marketer

​na czym polega moja pomoc:

Marketing:

Właściwa postawa biznesowa. ​Umiejętność efektywnego gospodarowania czasem. Zdolności przywódcze i budowanie relacji w grupie – to tylko wybrane zagadnienia, nad którymi pracujemy. Współpraca w tej dziedzinie opiera się na częstych kontaktach i bliskiej relacji, która często przeradza się w obopólnie korzystne partnerstwo. Zobacz poniższy film i dołącz do stale rosnącej grupy moich partnerów biznesowych – sprawdź czy moja propozycja jest dla Ciebie:

Leszek Buczak Toastmaster

​Dlaczego klienci chcą pracować ze mną: 

Jestem bardzo oddany swojej pracy. ​Lubię uczucie satysfakcji, które pojawia się na twarzy moich klientów, gdy mogą chwalić się napisanym tekstem lub osiągniętym celem.​

​Moim copywriterskim mistrzem jest Ray Edwards. Śledzę poczynania ​polskich copywriterów i storytellerów – Pawła Tkaczyka, Joanny Wrycza-Biekier, Dariusza Puzyrkiewicza.

Moimi nauczycielami są: Ray Higdon, Frazer Brookes i Kim Klaver, Eric Worre, Tanya Aliza i Jeff Walker. Dzięki temu nie tylko zdobyłem praktyczną wiedzę, ale również nauczyłem się ją przekazywać.

Od 2016 roku jestem członkiem Międzynarodowego Klubu Mówców i Liderów  “Toastmasters”. Rozwijam swoje zdolności komunikacyjne i przywódcze. Opanowanie lęku scenicznego, spójna mowa ciała, skuteczność i pewność siebie – to cechy, które Toastmasters może pomóc rozwinąć także Tobie.

Od 1993 r. prowadzę własną firmę – jestem praktykiem biznesu.​

Leszek Buczak z Olą

Dlaczego robię to, ​co robię…

Byłem bardzo nieśmiałym i małomównym dzieckiem z silnym deficytem wiary w siebie. Jednak już jako nastolatek nauczyłem się przewodzić. Przewodniczący klasy, drużynowy w harcerstwie, dowódca w wojsku – obejmowałem te funkcje, bo chciałem mieć wpływ na to, co się wokół mnie działo. Czułem się odpowiedzialny za gromadzących się wokół mnie przyjaciół i kolegów. Zawsze lubiłem i umiałem pomagać. Dlatego nie wyobrażam sobie, bym mógł zajmować się czymś innym. Łatwo przychodzi mi docieranie do przyczyn problemów, które dręczą ludzi wokół mnie. Umiem je rozwiązywać i chętnie to robię. Sukcesy ludzi, którym pomogłem pokazują, że znam się na tej robocie 🙂 Czy można chcieć czegoś więcej?

Leszek Buczak z rodzina

Leszek Buczak nietypowo

5 rzeczy, które są dla mnie ważne:

– jestem zagorzałym domatorem. Moja najwspanialsza żona, najmądrzejsza i najpiękniejsza córka, pies i kot to właściwie wszystko, co jest mi potrzebne do szczęścia. Cała reszta mojego życia to tylko dodatki i ozdobniki – ​miłe, ale nie niezbędne- lubię czytać, słuchać muzyki, rozmawiać (w tym zawiera się “mówić”), pisać, spać, robić zdjęcia, oglądać filmy, spacerować, jeść, uczyć (się i innych), pić kawę, podróżować, grać w gry logiczne… pewnie przyjdą mi do głowy jeszcze inne zainteresowania – wtedy je dopiszę do tej listy :)- chciałbym mieszkać nad morzem. Zakochaliśmy się rodzinnie w Świnoujściu i bardzo chcemy możliwie szybko tam zamieszkać.- jestem biegaczem, choć trudno powiedzieć, że lubię biegać 🙂 Przebiegłem 7 maratonów i kilkadziesiąt półmaratonów. Biegam dla efektu, który daje bieganie – głównie po to, żeby móc jeść to, co lubię :)- nie jem mięsa, choć nie nazywam siebie wegetarianinem. Kocham zwierzęta, ale powodem, dla którego ich nie jem są względy estetyczne a nie filozoficzne. 

Leszek Buczak o mnie - w lesie

​Nazywam się​Leszek Buczak

​Codziennie pomagam ambitnym i sympatycznym ludziom uruchamiać swoje domowe biznesy.Jeśli jesteś takim właśnie człowiekiem – ambitnym, ale przede wszystkim sympatycznym – skontaktuj się ze mną. Na pewno Ci pomogę 🙂